Догляд за м'якими меблями
У кошику порожньо!

Догляд за м'якими меблями

Зараз дуже важко уявити сучасну квартиру без м'яких меблів. У вітальні завжди повинен бути затишний диванчик і пара крісел, на кухні кутовий диван і стільці або табурети з м'якою оббивкою, а в кабінеті зручне крісло. Тим більше що на сьогодні існують понад тисячу виробників, які пропонують моделі різних форм, кольорів, матеріалів, конструкцій і моделей.
Іноді дуже важко визначитися з дизайном або формами дивана, крісла або іншої значущої частини інтер'єру. Але ви повинні розуміти, що найважливішим критерієм при виборі м'яких меблів — це оббивка і її якість. Саме від цього буде залежати як довго вона буде виглядати бездоганно.

Загальні правила по догляду за м'якими меблями:
Температура приміщення повинна бути від 15 до 28 ° С.
Вологість не перевищувати 80%.
Відстань від батарей повинна бути мінімум 25 см.
Раз на тиждень за допомогою пилососа потрібно чистити оббивку.
Раз на місяць ретельно очищайте тканини від пилу, піднімаючи всі модулі і матраци.
Не використовуйте одночасно декілька хімічних засобів. Так як передбачити, яка буде хімічна реакція неможливо.
Часто задають питання, як і чим відчистити меблі від пилу. Все дуже просто, для цього досить регулярно пилососити і чистити оббивку щіткою. Але для того, щоб повністю позбутися від пилу, можна намочити велику ганчірку і покласти її на оббивку, та вибити м'які частини. Ця процедура не підніме пилу, так як він буде залишатися у вологому простирадлі.
Правильний догляд за меблями з тканини допоможе не тільки продовжити термін своєї служби, а й збереже ваше здоров'я. Так як в чистому середовищі не будуть заводитися кліщі і мікроби.

Догляд за різними видами тканин. Поради 
Зараз існує величезна кількість предметів, які використовують для оббивки м'яких меблів, але до кожної з них треба ставитися по-особливому. Наприклад, дуже популярним у виробників, вже досить тривалий час, залишається флок. Це привабливий і практичний матеріал, доглядати за яким дуже просто. Його досить раз в тиждень пропилососити і протерти ганчіркою, і він не втратить свій первісний вигляд. Але для того, щоб вивести пляму не варто використовувати хімічні засоби і речовини, які містять спирт, так вони зашкодять структуру матеріалу. Найкраще протерти пляму теплою водою з милом.
Що стосується велюру, то чохли з нього можна прати тільки в делікатному режимі, головне, щоб температура не перевищувала 30 градусів. Гладити тканину не треба. Чистити від пилу її краще м'якою щіткою, а після пилососа, радять протерти бавовняною ганчіркою з нашейтирним спиртом. Це допоможе зробити велюр приємним на дотик і відновити оксамитову поверхню.
Дуже ефектно і красиво виглядають дивани з жаккарда і гобелена, але за ці матеріалами дуже складно доглядати. Регулярна чистку від пилу ви можете з легкістю здійснювати самостійно. Але якщо ви залишили пляму на оббивці, то ні один засіб для догляду за меблями вам не допоможе, а тільки посилить ситуацію і тканина втратить свій первісний вигляд. Чистку цих матеріалів повинні виконувати професіонали.
Ще один вибагливий матеріал в плані чистки - це тефлон. Якщо ви вирішите очистити забруднення засобом, які містять спирт, то матеріал просто розповзеться. Також його можна сильно терти і ні в якому разі не використовувати відбілювач. Від легких забруднень можна позбутися за допомогою вологої ганчірки, а від сильних — за допомогою порошку.
Дуже популярна тканина для оббивки - шенил. Від пилу його легко очистити за допомогою пилососа, а ось вологу чистку матеріал не терпить. Щоб позбутися від плям можна зробити розчин з води і 3-6% аміаку. Він допоможе позбутися від будь-яких плям. Якщо ви все ж вирішите попрати шенілові чохли, то робіть це в делікатному режимі, температура якого не буде перевищувати 40 ° С, не варто вичавлювати або гладити даний матеріал.
Самий  простий у догляді матеріал — це шкіра: її досить протерти вологою ганчіркою і ніяких забруднень не залишиться.

Купуючи м'які меблі варто переконатися, що вони виконані з натуральних тканин. При правильному догляді вони будуть радувати вас щодня протягом багатьох років.

3527
4 Грудня, 2017