Купити крісло - DLS | Замовити крісла за найкращою ціною в Україні
У кошику порожньо!

Купити крісло для облаштування домашніх інтер'єрів, зон відпочинку, залів очікувань, ресепшенів, терас, віталень, ресторанів і кафе пропонує компанія DLS. Нові розробки, запозичення ідей світових меблевих корпорацій і сучасних тенденцій дозволяють випускати стильні сидіння ексклюзивного дизайну в широкому модельному ряді.

Суворі, класичні, вантажні, розкішні і помпезні, в еко-стилі або мінімалізмі, з підлокітниками, валиками і без них - величезний вибір варіацій дає можливість підібрати крісла від виробника DLS на будь-який смак. У продажу представлені різні типи меблів для житлових, громадських, комерційних, корпоративних, офісних приміщень. Кожен варіант крісла здатний прикрасити простір, гармонійно вписатися в кімнаті і подарувати максимальний комфорт, відпочинок і розслаблення.

Купівля крісла недорого з кращими характеристиками

Фабрика невпинно вивчає потреби потенційного покупця, модні новинки і стильові тренди. Асортимент постійно поповнюється кріслами на будь-який смак і гаманець. Крім демократичної ціни на крісла, лідерські позиції за кількістю продажів досягнуті завдяки незмінним характеристикам меблів:

1.       Зносостійкість. При тривалій та інтенсивній експлуатації крісла стійкі до ламання, появі скрипу, люфту.

2.       Практичність. Застосовуються високоякісні матеріали, які не забруднюються, легко чистяться, не вимагають реставрації протягом усього терміну служби.

3.       Модний вид. Вирішивши крісло купити з останньої колекції або з розпродажу, ви можете бути впевнені в тому, що воно стане ефектним акцентом інтер'єру і облагородить приміщення.

4.       Зручність. Виготовлення засноване на конструкторських розробках з урахуванням анатомії людини, максимально зручних поз, висоти вигину ніг і комфортного розташування рук.

5.       Функціональність. В каталозі знайдуться рішення напів-розкладні, розкладні, з декількома позиціями нахилу спинки.

Незважаючи на доступні на крісло ціни, фабрична продукція здатна порадувати довговічністю, вишуканістю і відповідністю жорстким нормам ГОСТ.

Як замовити крісло за авторським проектом?

Не завжди готові меблі можуть задовольнити дизайном, кольором, принтом або формою. Компанія DLS пропонує придбати крісло під замовлення. Для виготовлення унікальної моделі необхідно:

1.       Зв'язатися з менеджером (зателефонувати або написати нам).

2.       Поставити перед конструктором конкретне завдання (надати свій проект або скласти його з нашою дизайн-групою).

3.       Уточнити всі нюанси, вимоги, побажання та затвердити ескіз.

4.       Дочекатися виготовлення ексклюзивної продукції (терміни індивідуального виробництва - 10-15 днів).

Ми здатні втілювати бажання в реальність, адже наші виробничі потужності - це:

Бажаєте високоякісне елітне крісло Україна купити за доступною ціною? Звертайтеся в DLS.