Журнальний столик став невід'ємною частиною сучасного інтер'єру. Популярність цього предмету меблів обумовлена ​​не тільки функціональністю, але також естетичними якостями. На ньому можна розташувати легкі напої, влаштувавши вечірку з друзями, журнали для читання під час відпочинку або очікування, а також ноутбук для роботи в більш комфортній обстановці. Крім того, журнальний столик служить яскравим акцентом, що надає характер дизайну і атмосфері приміщення. Завдяки всьому цьому, журнальні столики знайшли своє відповідне місце не тільки в домашньому інтер'єрі, але також в офісах.

Згідно модним течіям, в цьому і наступному році найактуальнішими дизайнерськими рішеннями стали прості незамислуваті інтер'єри. Простота форм і мінімалізм стали символом епохи високих технологій. Індивідуальний характер створюється за допомогою журнальних столиків. Цей предмет меблів тепер постав в найрізноманітніших дизайнерських рішеннях. Нестандартні форми, яскраві кольори і поєднання різних фактур — все це притаманне журнальним столиків сучасних кімнат найпрогресивніших людей.

Компанія DLS пропонує своїм клієнтам широке розмаїття журнальних столиків. Відвідавши цей розділ, можна придбати столик для ноутбука, столик з дзеркалом, дизайнерський і скляний столик. Тут можна підібрати столик під будь-який смак і інтер'єр. В асортименті товарів представлені неординарні модернові, затишні ретро-столики. Журнальні столики від компанії DLS виготовляються з натурального дерева, шпонорованної фанери, кольорового і нетонированного скла. Вибір матеріалу і колірного рішення може здійснюватися клієнтом. Кольорове рішення може бути вибрано з каталогу або підібрано під конкретний інтер'єр і побажання клієнта.

Замовити столик можна прямо зараз, скориставшись онлайн-формою або зв'язавшись з нами по телефону (044)503-00-99.

Зробіть свою кімнату стильною і комфортною, в цьому Вам допоможе DLS!


САЛОН М'ЯКИХ МЕБЛІВ DLS™


ГОЛОВНИЙ ОФІС DLS™

КИЇВ, УКРАЇНА

Телефон:
Life:
MTS: 
Київстар:
+38 (044) 225-0099
+38 (063) 264-0099
+38 (099) 264-0099
+38 (096) 264-0099

  Щоденно 10.00 - 20.00