МЕБЛІ LOFT

Меблі в стилі LOFT від DLS

Soho collection: практично, гарно, довговічно

Смаки і уподобання людей змінюються. Часи пишно прикрашених барокових меблів вже давно минули. Сучасний дизайн — це, перш за все, лаконічність ліній, практичність, натуральні матеріали.
Всі ці риси поєднують в собі меблі стилю лофт.
Для них характерні:
простота і функціональність;
використання консолей, тумб та інших меблів для зонування простору;
комбінування дерева і металу;
розкриття природної краси дерева, його фактури і малюнку.
Компанія DLS презентує нову серію меблів власного виробництва. Над усім, що ви бачите в розділі каталогу, працювали наші дизайнери і майстри. В кожному виробі — любов до своєї справи і багаторічний досвід.
Основу асортименту складають столи loft. Це яскравий приклад стилю. Стільниці виконуються з натурального дерева (це може бути ясен чи сосна). За рахунок технології брашування зберігається природна краса дерева і забезпечується його довговічність.
Компанія DLS — виробник меблів. Ми виконуємо всі товари під замовлення. Кольорові рішення для меблів можна варіювати в широкому діапазоні. Опис кожного товару включає інформацію про варіанти фарбування та використання різних порід дерева. Також у колекції SoHo використовується «чорний» метал.
У колекцію входять:
• тумби;
• столи (консольні, журнальні, обідні);
• стелажі;
• дзеркала.
Ви зможете замовити повний комплект меблів для свого будинку, витриманий в одному стилі. У вас є унікальна можливість купити меблі, яка ідеально підходить до інтер'єру і дизайнерським задумом. Щоб обговорити деталі замовлення, зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним способом. DLS робить меблі, з якими ваша оселя буде сучасною, комфортною і затишною.

САЛОН М'ЯКИХ МЕБЛІВ DLS™


ГОЛОВНИЙ ОФІС DLS™

КИЇВ, УКРАЇНА

Телефон:
Life:
MTS: 
Київстар:
+38 (044) 225-0099
+38 (063) 264-0099
+38 (099) 264-0099
+38 (096) 264-0099

  Щоденно 10.00 - 20.00