НАШІ КЛІЄНТИЛЕГКО КУПИТИ

Купити меблі компанії "DLS" - легко і швидко!
Щоб замовити меблі, не потрібно ніяких виснажливих процедур і численних дій. Просто зателефонуйте за тел. +38 (044) 503-0099 або надішліть запит по електронній пошті на адресу [email protected]
А далі:
1. Ми домовимося про зустріч в будь-який час і в будь-якому зручному місці
2. Точно вникнемо в суть Вашої завдання
3. Запропонуємо кілька гідних рішень Вашої завдання
4. Виїдемо на заміри, зробимо візуалізацію і запропонуємо проект
5. Ви отримуєте інформацію про вартість і терміни виготовлення
Ми не продаємо меблі, ми займаємося реалізацією ідей поліпшення комфорту будь-яких приміщень.
Тому кожне рішення - індивідуально. Тільки у Вас, і ні у кого більше.
Телефонуйте прямо зараз за тел: +38 (044) 503-0099. При оплаті розглядаємо різні варіанти, і завжди йдемо на зручний компроміс.
Доставка здійснюється по всій території України, ми обов'язково погодимо зручний для Вас спосіб.
На продукцію розповсюджується гарантійне і післягарантійне обслуговування.СЕРВІС

Сервіс — це більше, ніж просто якісне обслуговування. Ви - оформили замовлення, ми виготовляємо меблі. Що далі? У нас є свій вантажний автопарк - сучасні автомобілі "Mercedes", оснащені герметичними салонами, які призначені для перевезення меблів. Доставка здійснюється не тільки по Україні, але і в будь-яку точку світу. Під час переговорів ми завжди обговорюємо найбільш зручний варіант доставки. Для покупців з Києва меблі доставляються у зручний для них час. В інші регіони — за взаємною домовленістю. Отже, меблі завантажуються, відправляються і прибувають до Вас, далі: При необхідності — ми винесемо з приміщення старі меблі. Співробітники працюють в бахилах. За собою приберемо сміття, упаковку і т.д. Консультуємо про особливості експлуатації меблів. Після покупки і установки меблів Ми завжди підтримуємо відносини зі своїми клієнтами після покупки меблевої продукції. Для цих цілей в структурі компанії створено сервісний центр, де виявляється гарантійне і післягарантійне обслуговування. Ви також в будь-який момент можете зателефонувати нам за тел. +38 (044) 503-0099 і задати будь-яке питання, що стосується експлуатації та догляду за меблями. Ми гарантуємо, Ви отримаєте всі необхідні відповіді та рекомендації. Наявність власного логістичного та сервісного центру грунтовно скорочує швидкість і значно покращує якість обслуговування. Далеко не у кожної меблевої компанії є такі додаткові сервіси. Більш того — ми виробляємо меблі, а не просто продаємо.


САЛОН М'ЯКИХ МЕБЛІВ DLS™


ГОЛОВНИЙ ОФІС DLS™

КИЇВ, УКРАЇНА

Телефон:
Life:
MTS: 
Київстар:
+38 (044) 225-0099
+38 (063) 264-0099
+38 (099) 264-0099
+38 (096) 264-0099

  Щоденно 10.00 - 20.00