У кошику порожньо!

Меблі в стилі LOFT від DLS

Soho collection: практично, гарно, довговічно
Смаки і уподобання людей змінюються. Часи пишно прикрашених барокових меблів вже давно минули. Сучасний дизайн — це, перш за все, лаконічність ліній, практичність, натуральні матеріали. Всі ці риси поєднують в собі меблі стилю лофт. Для них характерні:
простота і функціональність;
використання консолей, тумб та інших меблів для зонування простору;
комбінування дерева і металу;
розкриття природної краси дерева, його фактури і малюнку.
Компанія DLS презентує нову серію меблів власного виробництва. Над усім, що ви бачите в розділі каталогу, працювали наші дизайнери і майстри. В кожному виробі — любов до своєї справи і багаторічний досвід. Основу асортименту складають столи loft. Це яскравий приклад стилю. Стільниці виконуються з натурального дерева (це може бути ясен чи сосна). За рахунок технології брашування зберігається природна краса дерева і забезпечується його довговічність. Компанія DLS — виробник меблів. Ми виконуємо всі товари під замовлення. Кольорові рішення для меблів можна варіювати в широкому діапазоні. Опис кожного товару включає інформацію про варіанти фарбування та використання різних порід дерева. Також у колекції SoHo використовується «чорний» метал. 
У колекцію входять:  тумби; столи (консольні, журнальні, обідні); стелажі; дзеркала.
Ви зможете замовити повний комплект меблів для свого будинку, витриманий в одному стилі. У вас є унікальна можливість купити меблі, яка ідеально підходить до інтер'єру і дизайнерським задумом. Щоб обговорити деталі замовлення, зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним способом. DLS робить меблі, з якими ваша оселя буде сучасною, комфортною і затишною.