У кошику порожньо!

Про нас

Чому обирають нас?

Юридично, компанія "DLS" заснована в 2004 році, хоча ми вже виготовляли меблі під іншими торговими марками, починаючи з 2001р. Головна особливість і відмінність компанії "DLS" — виробництво комфортабельних меблів з підвищеною зносостійкістю. У реальних умовах експлуатації меблі мають бути не тільки красивими і комфортними, але і міцними, а також стійкими до інтенсивної експлуатаціі. Якщо проводити аналогії з автомобілями, то ми єдина в Україні компанія, яка створює комфортні «позашляховики» ринку меблів, яким не страшні навантаження. 

При цьому:
 • Кожен виріб виготовляється під конкретного замовника. При цьому дотримуються вимоги ГОСТу до експлуатаційних характеристик м'яких меблів для громадських приміщень.
 • Завжди враховується, для яких саме цілей потрібна меблі (наприклад, м'які меблі для барів, кафе, ресторанів, дивани на кухню або ліжка для готелів, дивани для офісу або кутові дивани у вітальню, дивани для громадських приміщень).
 • Яка б м'які меблі на замовлення ні обговорювалася - завжди береться до уваги необхідна функціональність в конкретному випадку.
 • Виробництво м'яких меблів засноване на тому, що виконуються всі побажання кожного клієнта.
 • Компанія здійснює комплексний підхід до оснащення приміщень - Ви відразу одержуєте різні за типом меблі (дивани і крісла, стільці та ліжка), виконані в єдиному стилістичному і колірному рішенні.
 • Фактично, ми виробляємо м'які меблі для громадських приміщень і побутового використання в одному екземплярі - тільки для Вас, саме такі, які Ви хочете. Якість, комфортабельність і високі показники зносостійкості меблів фабрики
"DLS" вже оцінили серйозні компанії, наші клієнти. Всього ми виготовили меблі для більш ніж 50 000 клієнтів.


Як ми працюємо

Замість фрази «Ми — динамічно розвивається, в штаті якої працюють висококласні фахівці ... і т.д.» (як Ви могли прочитати на сайтах інших меблевих компаній), ми просто розповімо Вам, як ми працюємо:
 • Запропонуємо Вам зустріч в будь-якому зручному місці і в будь-який зручний (для Вас) час.
 • Уважно вислухаємо суть Вашого завдання.
 • На підставі почутого запропонуємо Вам декілька варіантів вирішення.
 • Робота з нестандартними проектами — для нас стандартна ситуація.
 • Ми проведемо виміри Вашого приміщення, зробимо візуалізацію, розробимо дизайн-проект, щоб Ви побачили —  як це буде наяву.
 • Далі ми надаємо Вам інформацію щодо термінів (стандарт - 10 днів, при цьому ми готові шукати компроміс) і вартості.
 • Після виготовлення меблі доставляються в Ваше приміщення (працівники заходять усередину в одноразових бахилах), встановлюється, і «картинка» перетворюється в реальність. При необхідності, ми можемо винести з приміщення Ваші старі меблі.
 • За собою прибираємо будь-яке сміття, упаковку, залишки запчастин і т.д.
 • Ви отримуєте повну консультацію про особливості експлуатації своїх меблів.
 • Незалежно від того, де буде використовуватися наша продукція (дивани для офісу, ліжка для готелів, меблі для дому та т.д.) - Ви отримуєте можливість повного гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Культура виробництва

Наша додаткова унікальність — наявність власного металообробного цеху, де ми виробляємо каркаси з нержавіючої сталі. Це в Україні є тільки у нас. Ми самі розробляємо і виробляємо фурнітуру, внутрішні і зовнішні комплектуючі для виробів - завдяки цьому самостійно контролюємо високу зносостійкість своїх виробів. Ми розуміємо, що Вам хочеться унікальні меблі, які не тільки впорються з функціональними завданнями, але і справлять враження на клієнтів і відвідувачів. Кожен працівник фабрики одягнений чисто і охайно, носить фірмовий спецодяг. У виробничих приміщеннях регулярно проводиться вологе прибирання. Постійно здійснюється особливий контроль за дотриманням технології виробництва, трудовою дисципліною і технікою безпеки. Всі матеріали і вироби сертифіковані, хоча в Україні немає обов'язкової сертифікації меблевих виробів. Ми постійно співпрацюємо з органами метрології, стандартизації та сертифікації. Термін гарантії на вироби - від 12 до 18 місяців.В результаті ви отримуєте красиві, зручні і міцні меблі, створені саме для Ваших завдань. Ви отримуєте те, що Вам потрібно, в чітко обумовлені терміни, і все це буде забезпечено відповідним рівнем сервісу. При бажанні - ми готові Вас запросити на екскурсію по нашій фабриці, щоб Ви особисто побачили весь технологічний процес і переконалися, що ми працюємо на честь і совість. Телефонуйте нам за тел. 0-800-30-20-45 або відразу приїзжайте в наш шоурум за адресою Україна, м Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 6, ТЦ "4Room", 1 поверх.

Наші нагороди