У кошику порожньо!

Дивани

ФІЛЬТР
ФІЛЬТР
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ
КОНФІГУРАЦІЯ
МАТЕРІАЛ
ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ
СТИЛЬ

Потрібен якісний та зручний диван?

Кожен покупець хоче, щоб диван для будинку або закладу виглядав дорого, служив довго, а коштував якомога менше. Ми все це розуміємо, а тому пропонуємо своїм клієнтам можливість вибору: 
конструкції - більше 1000 одиниць диванів для ресторанів, стільців, ліжок та ін.; 
матеріалів - понад 900 варіантів, різних за кольором, фактурі і якості; 
стилі - близько 130 меблевих колекцій у різних стилях. 
Завдання «DLS» - виробництво стильних, зручних і вигідних меблів під замовлення. Ви самі обираєте, яку конструкцію і який матеріал краще використовувати, щоб і красу зберегти, і витрати зменшити. 
Чим відрізняються наші дивани для офісів, дивани для квартир, дивани для готелів від інших? Якщо ви замовляєте виріб або цілий комплект меблів у нас, то знайте, що продукція компанії DLS втілює в собі:
оригінальний дизайн — наші фахівці розроблять для вас макет ексклюзивного дивана, опираючись на той факт, що він обов'язково має бути функціональним і довговічним; 
надійність — компанія перевірена часом, а наша продукція постійно проходить тестування; 
інновації — всі новинки, які з'являються на ринку диванів для готелів, не проходять повз нас; 
економічність — коли потрібно скоротити витрати на дивани для кафе, ми самі пропонуємо вам різні виходи з ситуації. Наприклад, заміну матеріалу або зміни в конструкції; 
стабільність — продуктивність компанії становить від 30 до 80 одиниць меблів за добу; 
зручність — ми самі привозимо і встановлюємо меблі, прибираємо за собою все сміття і навіть старі дивани. Кожен покупець отримує талон гарантійного обслуговування.

Замовити шкіряні та матерчаті, традиційні та екстравагантні дивани у нас!
Перебуваючи вдома, на роботі або в кафе — ми хочемо затишку. М'які меблі выдыграють у цьому одну з головних ролей. Наш дизайнер допоможе вам з візуалізацією проекту, щоб ви могли визначиться з моделлю дивана.
Дивани для офісу
Для того, щоб простір офісу набуло певного стилю, слід дотримуватися єдиної концепції, цілі приміщення. (В рамках, наприклад, дизайн проекту). Так само слід звернути увагу на якість оббивного матеріалу при виборі меблів для офісу. Потрібно розуміти, що тканину для таких меблів повинна бути більш міцною і зносостійкого. У нас ви можете замовити диван для офісу в будь-якій тканині, кожзамі, шкірі, яка вам подобається. Наші менеджери допоможуть зробити вам правильний вибір.
М'які меблі для кафе, ресторану, бару
Ресторан або кафе-бар, місце зустрічі близьких людей, в колі сім'ї, де можна відволіктися від міської біганини в компанії друзів або просто насолодитися комфортом. Відповідно, дивани для кафе і барів повинні бути привабливими, красивими і дуже зручними. Розслаблення організму відбувається завдяки правильно підібраним меблям. Каталог диванів фабрики м'яких меблів ДЛС різноманітний: унікальні дизайнерські офісні дивани, дивани для щоденного сну, дивани для ресторанів, дивани для Вашого неповторного інтер'єру.
За бажанням клієнта ми можемо виготовити диван за індивідуальними розмірами. Якщо Вам необхідна гарна, довговічна, зручна і якісна меблі — звертайтеся до нас!
Вдалих покупок!