У кошику порожньо!

Декоративні панелі

від виробника м'яких меблів №1 в Україні

Одним з напрямків діяльності компанії ДЛС є виготовлення м'яких декоративних панелей. Цей стильний і сучасний елемент інтер'єру в останні роки набуває все більшої популярності. Декоративні панелі можуть бути як самостійним елементом, так і служити вдалим доповненням, наприклад, до меблів, об'єднати всі елементи інтер'єру в гармонійний ансамбль і стати тим завершальним штрихом, який підкреслить Вашу індивідуальність. Існує безліч варіантів застосування м'яких декоративних панелей: 
- повна або часткова обробка стін і стель і т.д. 
- в якості доповнення до ліжка 
- для створення логотипів, візерунків, орнаментів 
- для захисту твердих або небезпечних елементів конструкцій 
- в якості звукоізоляції (для обробки робочих місць в колл-центрах) 
- в якості теплоізоляції і т. д.
М'які стінові панелі можна застосовувати практично у будь-яких приміщеннях — квартирах і офісах, клубах, кафе, барах, ресторанах, магазинах, готелях і бутиках.
Комбінація різних технік виконання, прошивок, втяжек, меблевих гудзиків, страз,  формованих м'яких елементів і застосовуваних оббивних матеріалів дає величезний простір для дизайнерських рішень. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором типу панелі, оббивного матеріалу, проведуть заміри і монтаж вироба. При необхідності можливе виготовлення в панелях отворів для монтажу коробок під розетки, вимикачі, інше;  вирізів під кронштейни кріплення TV; майданчиків для монтажу світильників, пультів, і т. д.  При виготовленні панелей в техніці «Капітоне» можна використовувати замість меблевих гудзиків стрази.