НАШІ НАГОРОДИЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Юридично, компанія "DLS" заснована в 2004 році, хоча ми вже виготовляли меблі під іншими торговими марками, починаючи з 2001 р.
Головна особливість і відмінність компанії "DLS" - виробництво комфортабельній меблів з підвищеною зносостійкістю.
У реальних умовах меблі повинні бути не тільки красивими і комфортними, але і міцними, а також стійкими до інтенсивної експлуатації.


Якщо проводити аналогії з автомобілями - то ми ЄДИНА в Україні компанія, яка створює комфортні «позашляховики» ринку меблів, яким не страшні навантаження.
При цьому:
1. Кожен виріб виготовляється під конкретного замовника. При цьому дотримуються вимоги ГОСТу до експлуатаційних характеристик м'яких меблів для громадських приміщень.
2. Завжди враховується, для яких саме цілей потрібна меблі (наприклад, м'які меблі для барів, кафе, ресторанів, дивани на кухню або ліжка для готелів, дивани для офісу або кутові дивани у вітальню, дивани для громадських приміщень).
3. Які б м'які меблі на замовлялися — завжди береться до уваги необхідна функціональність в конкретному випадку.
4. Виробництво м'яких меблів засноване на тому, що виконуються всі побажання кожного клієнта.
5. Компанія здійснює комплексний підхід до оснащення приміщень - Ви відразу одержуєте різні за типом меблі (дивани і крісла, стільці та ліжка), виконані в єдиному стилістичному і колірному рішенні.
Фактично, ми виробляємо м'які меблі для громадських приміщень і побутового використання в одному екземплярі - тільки для Вас, саме такі, які Ви хочете. Якість, комфортабельність і високі показники зносостійкості меблів фабрики "DLS" вже оцінили такі серйозні компанії, наші клієнти. Всього ми виготовили меблі для більш ніж 50 000 клієнтів.
Меблева фабрика "DLS" в цифрах:
Понад 130 колекцій меблів в різних стилях.
Асортимент - більше 1000 одиниць диванів, крісел, стільців, ліжок і т.д.
Понад 900 кольорів, видів і фактур оббивних матеріалів.
Кількість реалізованих великих проектів — понад 400.
Кількість вироблених одиниць меблів — понад 80 000.
Продуктивність: 30-80 одиниць меблів (в залежності від складності виробів) щодня.
Кількість дизайнерів, які співпрацюють з компанією — понад 100 осіб.
Щорічно наші конструктори беруть участь в розробці і запуску понад 20-ти серій нових меблів.ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Замість фрази «Ми - динамічно розвивається, в штаті якої працюють висококласні фахівці ... і т.д.» (як Ви могли прочитати на сайтах інших меблевих компаній), ми просто розповімо Вам, як ми працюємо:
Ми запропонуємо вам зустріч в будь-якому зручному місці і в будь-який зручний (для Вас) час.
Ми уважно вислухаємо суть вашого завдання.
На підставі почутого ми запропонуємо вам декілька варіантів вирішення Вашої проблеми.
До речі, робота з нестандартними проектами є для нас стандартної ситуацією.
Ми проведемо виміри вашого приміщення, зробимо візуалізацію, розробимо дизайн-проект, щоб Ви побачили - як це буде.
Далі ми надаємо вам інформацію щодо термінів (стандарт - 10 днів, при цьому ми готові йти на компроміс) і вартості.
Після виготовлення меблі доставляються в ваше приміщення (працівники заходять усередину в одноразових бахилах), встановлюється, і «картинка» перетворюється в реальність. При необхідності, ми можемо винести з приміщення ваші старі меблі.
За собою прибираємо будь-яке сміття, упаковку, залишки запчастин і т.д.
Ви отримуєте повну консультацію про особливості експлуатації своїх меблів.
Незалежно від того, де буде використовуватися наша продукція (дивани для офісу, ліжка для готелів, меблі для дому та т.д.) - ви отримуєте можливість повного гарантійного та післягарантійного обслуговування.
Культура виробництва.
Наша додаткова унікальність - наявність власного металообробного цеху, де ми виробляємо каркаси з нержавіючої сталі. Це в Україні є тільки у нас. Ми самі розробляємо і виробляємо фурнітуру, внутрішні і зовнішні комплектуючі для виробів - завдяки цьому самостійно контролюємо високу зносостійкість своїх виробів. Ми розуміємо, що вам хочеться унікальних меблів, яка не тільки впораються з функціональними завданнями, але і справлять враження на клієнтів і відвідувачів. Кожен працівник фабрики одягнений чисто і охайно, носить фірмовий спецодяг. У виробничих приміщеннях регулярно проводиться вологе прибирання. Постійно здійснюється особливий контроль за дотриманням технології виробництва, трудовою дисципліною і технікою безпеки. Всі матеріали і вироби сертифіковані, хоча в Україні немає обов'язкової сертифікації меблевих виробів. Ми постійно співпрацюємо з органами метрології, стандартизації та сертифікації. Термін гарантії на вироби - від 12 до 18 місяців.
Підсумок:
Ви отримуєте красиву, зручну і міцну меблі, створені саме для ваших завдань. Ви отримуєте те, що вам потрібно, в чітко обумовлені терміни, і все це буде забезпечено відповідним рівнем сервісу. При бажанні - ми готові вас запросити на екскурсію по нашій фабриці, щоб ви особисто побачили весь технологічний процес і переконалися, що ми працюємо на честь і совість. Телефонуйте нам за тел. +38 (044) 503-00-99 або відразу приїжджайте в наш виставковий зал за адресою Україна, м Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 6, ТЦ "4Room", 1 поверх.  


САЛОН М'ЯКИХ МЕБЛІВ DLS™


ГОЛОВНИЙ ОФІС DLS™

КИЇВ, УКРАЇНА

Телефон:
Life:
MTS: 
Київстар:
+38 (044) 225-0099
+38 (063) 264-0099
+38 (099) 264-0099
+38 (096) 264-0099

  Щоденно 10.00 - 20.00